top of page
TESLİMAT

Bobo Junior’ dan vermiş olduğunuz siparişler Yurtiçi Kargo ile gönderilir. Ürünler tarafımızdan kargoya firmasına teslim edildikten sonra ürünün kargo tarafından size teslim süresi illere göre değişkenlik göstermekle birlikte 1-3 iş günü içerisinde teslim edilir. Ancak güncel durumda bazı şehirlerde salgın artışına bağlı olarak kargo teslimatlarında gecikmeler yaşanabilir. Siparişiniz mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde elinize ulaştırmaya çalışacağız.

Sipariş kargoya verildiğinde kargo takip bilgisi kayıtlı e-posta adresinize gönderilir. İlgili kargo firmasından sms olarak da cep telefonunuza kargo takip bilgisi iletilmektedir.

Bunun dışında siparişlerinizin durumunu üyelik bölümündeki "Siparişlerim" başlığı altında izleyebilirsiniz.


Herhangi bir yanlışlık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız.

İADE & DEĞİŞİM

bobojunior.com üzerinden aldığınız ürünleri sebep bildirmeksizin 15 gün içerisinde değişim ya da iade edebilirsiniz. 

 

Değişim ve İade Şartları: 

 

Satın almış olduğunuz üründe herhangi bir problem varsa, ya da 15 gün içerisinde iade etmek isterseniz aşağıdaki şartlara uymak koşulu ile iade yapabilirsiniz.

  • Satın almış ürünü hiçbir şekilde kullanılmamış olmak şartıyla 15 gün içerisinde değişim yapabilir ya da iade edebilirsiniz.

  • İade etmek istediğiniz ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekir.

  • İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile  eksiksiz göndermelisiniz. Aksi taktirde yasa gereği iadeniz gerçekleştirilemez. 

 

Ürün İade Adresi:

 

BOBO JUNIOR

Kuyumcukent AVM mağaza no:100, Yenibosna Merkez Mah. Basın Ekspres Yolu , 34197 Bahçelievler / İstanbul 

 

Ürün İade işlemlerinde Yurtiçi Kargo ile geri gönderimler kargo ücreti yapılacak para iadesinden düşülerek iade yapılır. Diğer firmalar ile alıcı ödemeli yapılan gönderimler kabul edilmemekte olup kargo ücreti tarafınızdan karşılanması gerekmektedir.

 

 

İade İşlemlerimde Ücret Geri Ödemeleri:

 

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, iade edilen ürünün bobojunior.com’a ulaştığı andan itibaren ürünün bedeli müşteriye iade edilir. Havale iadeleri talepleri sistemimiz tarafından bankaya bildirilir maksimum 3-5 iş günü içinde banka tarafından hesabınıza aktarılır.

Kredi Kartı ile ödemesi yapılmış ürünlerde iade talepleri anında sistemimiz tarafından bankaya aktarılır ve maksimum 3 iş günü içinde banka tarafından yapılmaktadır. İlgili Banka Kredi Kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir (bu süreçte bobojunior.com’un herhangi bir etkisi yoktur). Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

Önemli : İndirim uygulanmış tüm kampanya ürünlerinde iade işlemlerinde kargo ücreti alıcıya aittir.

Kapıda ödeme hizmet bedeli olan 10,00 TL iade edilmemektedir.

 

Eğer iade ile ilgili tutarınız ilgili banka tarafından 5 iş günü geçmiş ve halen hesabınıza yatırılmamış ise bobojuniortr@gmail.com adresine göndereceğiniz bir e-posta ile bizi bilgilendirmenizi rica ederiz. Bu gibi durumlarda bankanızın kredi kartı servisi ile irtibata geçmeniz gerekebilir. Kredi kartı Taksitli satışlarda yapılan iadeler banka tarafından kredi kartına yapılan taksit sayısınca her ay artı bakiye olarak hesabınıza yansıtılacaktır. 

bottom of page